SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT


4.1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:


1.1.27. Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.
1.1.28. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.
1.1.29. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
1.1.30. Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisów płatności – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej sposobów płatności oraz stronach internetowych firm obsługujących.
1.1.30.1. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisów dostępnych w sklepie. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:
1.1.31. Płatności w systemie ratalnym – płatność odbywa się w całości lub części ze środków pochodzących z kredytu udzielonego przez firmę obsługującą kredyty, dostępną w wyborze na stronie naszego sklepu. Regulaminy dostępne na stronach internetowych firm obsługujących sprzedaż ratalną w naszym sklepie.


4.2. Termin płatności:


1.1.32. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
1.1.33. W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki albo płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.